Dovolená: 
3.-11.8. Blanka
18.-26.8. dílna

  

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Informace před nákupem:

Naše oděvy budou vyráběny pouze a právě pro Vás. Věnujte, prosím, pozornost výběru Vaší velikosti (Zkušební kabinka). Nenechte nás, prosím zbytečně vyrábět něco, co budeme možná pro Vás v menší velikosti vyrábět výměnou. Když si nejste jisti, zvolte buď velikost menší nebo lépe - změřte se a já Vám ráda poradím.
Jste-li nová zákaznice, neobjednávejte z výše uvedených důvodů, prosím, více než dva kousky oblečení. (Teprve, až vyzkoušíte naše velikosti, vyrobíme více. Děkuji za pochopení.)

Kdy obdržím zboží?

Naše zboží je většinou vyráběno na základě vaší objednávky a bude pro Vás přichystáno do jednoho týdne od data připsání platby na účet. Tato informace je vždy uvedena u zboží. (Dostupnost - ihned | 1 týden.)

Poštovné:

Dle aktuálně platných tarifů České pošty - služba Balík do ruky a Zásilkovny. Nezasílám na dobírku.

Výroba na míru. Jiné míry, delší nebo kratší rukávy, délka ...?

Oděvy s těmito klasickými úpravami - jiné míry, délky rukávů, celkové délky, změna barvy - pro Vás rádi připravíme.
U některých modelů je tento způsob výroby podmínka a je to u zboží vždy uvedeno.
U těchto úprav nelze uplatňovat nárok na vrácení peněz, výměnu zboží či jiný způsob satisfakce.

V případě, že se jedná o výraznější změnu (změnu střihu, prodloužení o více než cca 5 cm apod.) bude navýšení ceny třeba kalkulovat individuálně a ne vždy je to možné. V obou případech se však jedná o individuální zakázku.
Pozor - nezaměňovat s klasickým krejčovstvím a šitím na zakázku dle Vašich návrhů. Takovým způsobem nepracujeme, zde se jedná pouze o úpravy a variace našich vlastních modelů..

Může se stát, že i v případě výroby na míru, zboží nemusí stoprocentně padnout. Nabízíme vám jednu možnost bezplatné úpravy (pokud je to samozřejmě reálné). Kontaktujte nás a poté zboží odešlete - nejpozději však do 14 dnů od přijmutí zásilky. 

 
Způsob platby

Zboží je možné uhradit třemi způsoby: předem na účet, rychlým bankovním převodem a platební kartou.
 

Prodej na Slovensko

Zákazníce ze Slovenska mohou platit na účet u Fio banky - převod peněz bez poplatků - stejně jako jakýkoliv převod do Slovenské banky a nebo platební kartou. Zásilky na Slovensko zasílám cenově výhodnější službou Zásilkovna.


Zrušení kupní smlouvy nebo výměna

V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz dle §53, odešlete ho nejpozději do 14 dní od data převzetí na moji adresu - zde dole.

POSTUP:
1) informujte nás předem e-mailem 
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu a do balíku vložte návratku, kterou najdete zde
3) zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení, musí být v původním balení se všemi jeho součástmi a jeho vzhled musí odpovídat stavu, ve kterém bylo zakoupeno.  Nesmí být použité, zmačkané, vyprané, znečištěné nebo poškozené a nesmí být odstraněna visačka, popřípadě obal.
4) je-li zboží v pořádku, peníze Vám bankovním převodem na Váš účet vrátíme zpět. V případě, že nebude odpovídat původnímu stavu, vyhrazujeme si právo vrácenou částku krátit o náklady spojené s jeho obnovou
5) peníze budou vráceny pouze za zboží, ne za poštovné
6) v případě, že jste zvolili špatnou velikost a požadujete výměnu, platí stejné podmínky viz bod 1) 2) a 3). Výměnu velikosti lze uplatnit a nárokovat pouze jednou a také pouze o jednu velikost (například z původního L na velikost M, nikoliv již třeba na velikost S).
7) Za vrácení se nepovažuje nevyzvednutí či nedoručení zásilky. Zboží vám bude po úhradě druhého poštovného zasláno znovu. 

 

Jak se vyvarovat problémům s poškozenou zásilkou?

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší rešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod.

Stylové konzultace a jiné akce

Účast na stylových konzultacích a jiných akcích je podmíněna zaplacením zálohy nebo celé částky, je vždy konkrétně uvedeno.
Storno poplatek u seminářů a přednášek -zrušení účasti od 14 dnů před akcí (včetně) - storno poplatek 50%, 7 dní před akcí (včetně) - storno poplatek 100%.

Na osobní stylové konzultace nevystavuji dárkové poukazy. 
Do deseti dnů po závazném přihlášení je nutné uhradit zálohu 1000,- Kč.
Zrušení termínu - 5 dnů předem a méně - záloha se nevrací, ale přesouvá se na náhradní termín.
Zrušení termínu - 24 hodin předem a méně - záloha je využita jako nevratný stornopoplatek.


Upozornění:

Veškeré fotografie, popisky a texty uvedené na těchto webových stránkách
www.blankawinterova.cz jsou v souladu s platnými zákony ČR chápány jako duchovní 
vlastnictví, a jsou chráněny autorskými zákony a zákony na ochranu duchovního vlastnictví. 
Jakékoliv použití textů, překlady, uchovávání na jiných médiích, kopírování jak textů tak 
fotografií a jakékoliv další použití či změny jež jsou obsahem příslušných zákonů jsou možné 
pouze s výslovným, písemným souhlasem majitele těchto webových stránek.


Ochrana osobních údajů
- zde

 

Kontakt:

Blanka Winterová
Karlovarská 406
273 02 Tuchlovice
IČO: 606 03 313
tel. 777 565 465

Účet ČR Mbank(není-li uvedeno jinak) 670100-2208112465/6210
Účet SR Fio banka (není-li uvedeno jinak) 2200131258/8330 IBAN CZ0220100000002200131258

mail: blankawinterova@gmail.com

www.google.cz/maps

www.mapy.cz