DOVOLENÁ

20. - 28. března 2019

  

 

 


Takže co ...?

 

Ženy mě vyhledají obvykle v situaci, kdy si uvědomí, že jen nakupují další a další věci v naději, že teď už to bude to pravé, ale opak bývá pravdou. Bývá to spíše jen další zbytečné ramínko do skříně, která ztělesňuje chaos a ukazuje na jediné. Ukazuje na to, že majitelka této skříně neví, koho vlastně obléká. Neví, kým vlastně je?

Místo konání - Tuchlovice (okres Kladno)

V ateliéru, který je vybaven nepřeberným množstvím oděvů, barev, doplňků, šperků, které napomůžou k přesnému definování vašeho stylu - a to je to, oč v této konzultaci především jde!

Co na sebe a s sebou - na konzultaci je třeba přijít nenalíčená a oblečená tak, aby se k vám daly přikládat látky a oděvy. Tj. jednoduše a spíše světle - ideální tílko, tričko ... (Rozhodně ne rolák, výrazné barvy či vzory). Také pozor na brýle, lepší jsou kontaktní čočky! Vzít s sebou můžete několik kousků vašeho oblečení nebo doplňků (max. do deseti kusů).

Před konzultací si, prosím, přečtěte můj článek o Barevné typologii. a také o Barevné hloubce. A to proto, abychom čas věnovaný obecnému vysvětlování, mohly raději věnovat přímo vám.  

Jak stylové sebepoznání probíhá?

Základní konzultace pro jednu osobu trvá nejméně 3 hodiny. Společná konzultace pro dvě osoby (kamarádka, matka s dcerou ...) pak 4,5 hodiny.

Začneme vaším barevným typem. Toto určování vyžaduje velkou pozornost a odmění se vám novým poznáním. Uvidíte, že i zdánlivě nepatrný rozdíl mezi dvěma odstíny, může být pro váš vzhled zásadní, a pochopíte, proč to tak je. Naučíte se totiž barvy vnímat!
Pracuji s rozdělením na dvě skupiny - na barvy teplé a studené. Na další podskupiny Čtyři roční období se příliš neupínám, protože preferuji skládat barvy ne podle "šuplíků", ale na konkrétní ženu - tedy na vás. Protože osobnost je totiž všem pravidlům nadřazená!


A pak postupně přecházíme k přikládání různých oděvů, různých stylů, různých materiálů a vzorů. A během toho jako bychom postupně správně umísťovaly jednotlivé dílky skládačky - krok po kroku se nám začíná definovat váš styl.

A často objevíme překvapivě krásné výsledky:


 

Konkrétněji:

Žena ke mě přijde nenalíčená. Chci, aby na ní nezůstalo nic, co by nebylo její od přírody. Žádná líčidla, žádné šperky, žádný účes. Zjednodušeně  – nesmí zůstat nic, co jsme si na sebe „naimportovaly“ samy. A nakonec schováme i to poslední – vlasy – pod pokrývku neutrální barvy. Musí zůstat jen "nahý" obličej. Jen ten totiž může ukázat, kdo opravdu jsem a ne, co byla dosud moje role.

Prostřednictvím vašeho naprosto odhaleného obličeje najednou ukážete svoji podstatu. Pouze v této zcela obnažené podobě dovolíte nahlédnout do svého nitra. Je to jako když oloupete slupku a uvidíte, co se nachází vevnitř.

 

Zkoušíme, přikládáme, pozorujeme ...


Bojíte se, že vás budu oblékat do něčeho, co se vám nelíbí?


Chápu vás. Rozumím vašemu strachu. Sama bych se také bála se "jen tak někomu" svěřit. Na to nelze říct nic jiného než, že sami musíte intuitivně cítit, že zrovna já budu pro vás právě ta správná pomoc. 

 

 

Ceník a termín na vyžádání
blankawinterova@gmail.com