Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítám vás

na svých stránkách, na rozcestníku všech mých aktivit.

Najdete zde odkazy na mé dva blogy: na jeden veřejný Winterinparis.blog o životě, stylu a kráse, na blog druhý pro předplatitele Stylovy.blog, který řeší věci více do hloubky a otevírá i intimnější témata, na mé lekce ženské jógy (a víkendové pobyty) a také na mou skupinu na Facebooku, kde publikuji kratší postřehy o stylu a módě.

Je zde ale také e-shop, na němž si můžete zaprvé zakoupit mé vlastní autorské šperky, zadruhé oděvy a doplňky, které nenašly uplatnění u svých původních majitelek a já jím tímto dávám druhý život, protože to mi dnes, ve světě módního nadbytku, přijde jako jeden z nejsmysluplnějších počinů.
Do třetice nesmím zapomenout na parfémy (opět nové i bazarové), protože vůně to je radost a potěšení pro všechny smysly a náš styl a naši osobnost skvěle dotvářejí.
A pak samozřejmě on-line prudukty (blog, e-book a analýzu postavy).

A přestože svou poradenskou činnost Stylového sebepoznání zde uvádím na posledním místě, opak je pravdou. Tady by mělo vše začínat - protože 
dříve než žena začne nakupovat, tak by měla vědět přesně, co jí sluší: jaké barvy, jaké střihy, jaký styl. 

A když to celé shrnu do jedné věty:
Já ženy halím do oděvů, šperků a vůní, vedu pro ně cvičení jógy, píšu pro ně a dopomáhám jim k tomu, aby našly ve svém těle i životě spokojenost.

Nechť se Vám zde líbí ....