Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítám vás

na svých stránkách, na rozcestníku všech mých aktivit.

Najdete zde odkazy na mé dva blogy: na jeden veřejný Winterinparis.blog o životě, stylu a kráse, na blog druhý pro předplatitele Stylovy.blog, který řeší věci více do hloubky a otevírá i intimnější témata, a také na mou skupinu na Facebooku, kde publikuji kratší příspěvky a postřehy o stylu a módě.

Dále je zde e-shop, na němž si můžete zakoupit nevšední módu, doplňky a další zajímavé věci ponejvíce z druhé ruky. Jak říkám: "Dát druhý život krásným a kvalitním věcem
mi v současném světě módy přijde jako nejsmysluplnější počin."
Všechny kousky, které zde na e-shopu nabízím, jsem předvybrala svým okem stylové poradkyně, nafotila a popsala je tak, abych vám zprostředkovala nákup věcí kvalitních, nevšedních, slušivých a nadčasových. (Což není v současných kolekcích obvyklé.)

A pak zde samozřejmě najdete informace o mé poradenské činnosti: o konzultacích Stylového sebepoznání a o její on-line variantě Analýze postavy.

Svoji autorskou módní tvorbu, kterou jsem se zabývala bezmála patnáct let, jsem ukončila, protože mi přestalo dávat smysl produkovat nové věci, když tolik krásných a kvalitních věcí už je vyrobeno. Odklonila jsem se od výroby a prodeje k poradenství, protože si upřímně myslím, že dříve než žena začne nakupovat, tak by měla vědět přesně, co jí sluší: jaké barvy, jaké střihy, jaký styl. Protože napomoci někomu s poznáním sama sebe je cennější, než mu prodat věci!

 

A když to celé shrnu do jedné věty:

Já ženy oblékám, vedu pro ně cvičení jógy, píšu pro ně a dopomáhám jim k tomu, aby našly ve svém těle i životě spokojenost. 

Nechť se Vám zde líbí ....

 

Blanka Winterová