Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Půlnoc v Paříži

  "Viděli jste film Woody Allena Půlnoc v Paříži? O tom, jak se současný turista z Ameriky úderem půlnoci ocitne v Paříži v božsky inspirativním obdob... celý popis
365 Kč
ks
Číslo produktu:20039
Značka:autorská fotografie Blanka Winterová
Obsah::fotografie v rámu
Dostupnost::ihned
  • Celý popis:
  • Půlnoc v Paříži
    Půlnoc v Paříži
    365 Kč
  • ks
Celý popis:

 

"Viděli jste film Woody Allena Půlnoc v Paříži? O tom, jak se současný turista z Ameriky úderem půlnoci ocitne v Paříži v božsky inspirativním období Picassa, Dalího, Hemingwaye, Buñuela ...
A tahle výloha je zase moje "Půlnoc v Paříži". Představuji si, jak figurína oživne - a jak ve svých šatech s ověsy, kabelkou z korálků a navoněná Chanelem No5 vyrazí do náruče velkoměsta."


Cena je za vytištěnou fotografii ve formátu A4 technikou stálobarevného laser digitálního tisku v rámu s plexisklem. Což je za prvé velmi praktický způsob zpevnění fotografie při doručování. A za druhé je to prostě již hotový zarámovaný obraz. A jestli na provizorní dobu, než objevíte ten správný rám, a nebo klidně napořád.

Barvu rámu - černou nebo bílou - vybírám já, podle toho, jak k té které fotografii ladí - a lze ji vidět na doplňkových fotografiích. Pokud si ji chcete zvolit sami, uveďte to do poznámky v objednávce.

Fotografii zasílám s autorským věnováním, ve vysokém rozlišení a bez znaku ochrany "Blanka Winterová".

Upozornění: Zakoupením fotografie nevznikají práva ke svévolnému a komerčnímu využívání tohoto snímku.

Zboží zařazeno v kategoriích
Tabulka velikostí

 

Kontakt

Obchodní podmínky