Aktuálně:


Od 18.-26. ledna DOVOLENÁ

 
 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

Informace před nákupem:

Naše oděvy budou vyráběny pouze a právě pro Vás. Věnujte, prosím, pozornost výběru Vaší velikosti (Zkušební kabinka). Nenechte nás, prosím zbytečně vyrábět něco, co budeme možná pro Vás v menší velikosti vyrábět výměnou. Když si nejste jisti, zvolte buď velikost menší nebo lépe - změřte se a já Vám ráda poradím.
Jste-li nová zákaznice, neobjednávejte z výše uvedených důvodů, prosím, více než dva kousky oblečení. Teprve, až vyzkoušíte naše velikosti, vyrobíme více. Děkuji za pochopení.

Kdy obdržím zboží?

Naše zboží je obvykle (pokud není uvedeno, že je ihned k dispozici) vyráběno na základě vaší objednávky a bude pro Vás přichystáno do jednoho týdne od data připsání platby na účet. Tato informace je vždy uvedena u zboží (vpravo nahoře, vedle hlavní fotky).

 

Výroba "Na míru":

  • U některých modelů je tento způsob výroby podmínkou a je to u zboží vždy uvedeno. Jedná se obvykle o nezvyklé modely, které nejsou navršeny pro široký vkus žen.
    Tyto modely ušijeme přímo na vaše míry, které stačí uvést do poznámky k objednávce (obvod přes prsa, pas, boky, délka rukávů, délka celkem - lze samozřejmě zvolit jen ty, které se zvoleného modelu týkají).
    U těchto úprav nelze uplatňovat nárok na vrácení peněz, výměnu zboží či jiný způsob satisfakce.
  • Na míru ušijeme i v jiných případech - pokud vám určitý parametr nebo barva ze standartní nabídky nevyhovuje. Standartní příplatek za jednu změnu (např. barva a ještě délka rukávů - rovná se změny dvě) je Kč 50,-.
    V případě, že se jedná o výraznější změnu (např. prodloužení o více než cca 5 cm apod.) bude navýšení ceny třeba kalkulovat individuálně a ne vždy je to možné.
    (Pozor - nezaměňovat s klasickým krejčovstvím a šitím na zakázku dle vašich vlastních představ a návrhů. Takovým způsobem nepracujeme, zde se jedná pouze o úpravy a variace našich vlastních modelů..)

Může se stát, že i v případě výroby na míru, zboží nemusí stoprocentně padnout. Nabízíme vám jednu možnost bezplatné úpravy (pokud je to samozřejmě reálné). Kontaktujte nás a poté zboží odešlete - nejpozději však do 14 dnů od přijmutí zásilky. 

Způsob platby

Zboží je možné uhradit třemi způsoby: předem na účet, rychlým bankovním převodem a platební kartou. Nezasílám na dobírku.
 

Poštovné:

Dle aktuálně platných tarifů České pošty a Zásilkovny.

 

Prodej na Slovensko

Zákazníce ze Slovenska mohou platit na účet u Fio banky - převod peněz bez poplatků - stejně jako jakýkoliv převod do Slovenské banky a nebo platební kartou. Zásilky na Slovensko zasílám pouze cenově výhodnější službou Zásilkovna.
 

Zrušení kupní smlouvy nebo výměna

V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz dle §53, odešlete ho nejpozději do 14 dní od data převzetí na moji adresu - zde dole. (Pozor, netýká se zboží z druhé ruky a zboží z kategorie Slevy, to vracet a měnit nelze!)

POSTUP:
1) informujte nás předem e-mailem 
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu a do balíku vložte návratku, kterou najdete zde
3) zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení, musí být v původním balení se všemi jeho součástmi a jeho vzhled musí odpovídat stavu, ve kterém bylo zakoupeno.  Nesmí být použité, zmačkané, vyprané, znečištěné nebo poškozené a nesmí být odstraněna visačka, popřípadě obal.
4) je-li zboží v pořádku, peníze Vám bankovním převodem na Váš účet vrátíme zpět. V případě, že nebude odpovídat původnímu stavu, vyhrazujeme si právo vrácenou částku krátit o náklady spojené s jeho obnovou
5) peníze budou vráceny pouze za zboží, ne za poštovné
6) v případě, že jste zvolili špatnou velikost a požadujete výměnu, platí stejné podmínky viz bod 1) 2) a 3). Výměnu velikosti lze uplatnit a nárokovat pouze jednou a také pouze o jednu velikost (například z původního L na velikost M, nikoliv již třeba na velikost S).
7) Za vrácení se nepovažuje nevyzvednutí či nedoručení zásilky. Zboží vám bude po úhradě druhého poštovného zasláno znovu. 

 

Jak se vyvarovat problémům s poškozenou zásilkou?

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. povrchu kartonu, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům kartonu a deformacím rohu balíku. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byl balík doručen a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší rešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod.

Stylové konzultace, akce, workshopy

Účast na stylových konzultacích a jiných akcích je podmíněna zaplacením zálohy nebo celé částky, je vždy konkrétně uvedeno
Storno a podmínky stylové konzultace - více zde
Storno akcí a workshopů
- méně než 7 dnů před začátkem akce včetně - storno poplatek 50% ceny
- méně než 24 hodin včetně - storno poplatek 100% ceny


Upozornění:

Veškeré fotografie, popisky a texty uvedené na těchto webových stránkách
www.blankawinterova.cz jsou v souladu s platnými zákony ČR chápány jako duchovní 
vlastnictví, a jsou chráněny autorskými zákony a zákony na ochranu duchovního vlastnictví. 
Jakékoliv použití textů, překlady, uchovávání na jiných médiích, kopírování jak textů tak 
fotografií a jakékoliv další použití či změny jež jsou obsahem příslušných zákonů jsou možné 
pouze s výslovným, písemným souhlasem majitele těchto webových stránek.


Ochrana osobních údajů
- zde

 

Kontakt:

Blanka Winterová
Karlovarská 406
273 02 Tuchlovice
IČO: 606 03 313
tel. 777 565 465

Účet ČR Mbank(není-li uvedeno jinak) 670100-2208112465/6210
Účet SR Fio banka (není-li uvedeno jinak) 2200131258/8330 IBAN CZ0220100000002200131258

email: blankawinterova@gmail.com

www.google.cz/maps

www.mapy.cz