Aktuálně:

červená barva došla, skladem až od 15. ledna 2020  
 


STYLOVÉ SEBEPOZNÁNÍ

 
Umím rozpoznat autentičnost. Umím z pod toho všeho, co jsme za ta léta se sebou a na sobě vytvořily, objevit onu hluboko skrytou, původní, přirozenou podobu. Krásu vašeho skutečného já.


"Žena totiž k tomu, aby byla šťastná a spokojená, aby naplnila své ženské kvality a poslání, nutně potřebuje být krásná! 
A základem toho - cítit se a být krásná - je poznat samu sebe. Pochopit a porozumnět tomu, co mi přirozeně sluší. Jak to se mnou vlastně ta příroda zamýšlela? K jakému originálnímu obrazu mne vytvořila?
Hledání vlastního stylu je vlastně jiný způsob zodpovězení si na otázku: "Kdo jsem?" 

Obvykle používaný pojem stylové poradenství jsem nahradila svým vlastním názvem Stylové sebepoznání. (U mě totiž není většinou nic tak, jak to bývá obvykle :-) Stylové sebepoznání vystihuje přesněji to, co se u mě na konzultacích děje.

Především neradím. Ale krok po kroku, ruku v ruce s vámi, společně postupujeme. Kousek po kousku, barvu po barvě, abychom se dopátraly vaší podstaty. Abyste vy pochopila, kdo jste. Oblečení je totiž jedna z nejjednodušších terapií a cest k sobě. A když budu vědět - Kdo jsem? - pak budu umět tu osobu obléknout. Stanu se pánem svého oblečení, nikoliv jeho sluhou.

 

"Skrze sebe poznám svůj styl. Svůj styl poznám skrze sebe!"

 Číst více:


Ceník a další info: