B L A N K A W I N T E R O V Á

 

Dobrý den všem ...

právě v tuto chvíli by se dal můj eshop rozdělit do tří částí.

První - je autorská móda - která se, jak je vám možná již známo, nachází ve stádiu ukončení a doprodeje. V životě prostě něco občas končí ... Aktuálně můžete z této kategorie ještě vybírat, dokud nedojdou látky ...

Druhá část - kategorie Móda a doplňky a Šperky a bižu - jsou takovým virtuálním budoárem hezkých věcí, které jsem objevila, kterým jsem zde vdechla nový život. Pocházejí odevšad, od nás, i z ciziny, z obchodů i tržišť, bazarů, aukcí nebo přímo ze skříní žen. Jsem taková restaurátorka krásy oděvů. Předvybírám je pro vás, dávám jim prostor svého obchodu a žehnám jejich novému životu.
Stírám totiž rozdíl mezi věcmi novými a nošenými. Nových věcí se stejně někdo dotýkal ve výrobě, v prodejně, byly zkoušené v kabinkách, některé i doma, byly vracené na ramínko, na stojany ... Jsou tedy nošené nebo nenošené? Hranice je velmi tenká. Já mám na věci jiná kritéria. Dělím je raději na ty s duší a bez duše, na obyčejné a neobyčejné, všední a nevšední, na fádní nebo na krásné.

A třetí částí - jsou vlastně různorodé odkazy na moje další aktivity - na stylové poradenství - čili stylové sebepoznání, na publicistickou činnost - na psaní blogů, fotografování, na organizování různých nevšedních a zajímavých akcí pro ženy a v neposlední řadě také na mé vedení lekcí jógy pro ženy.

Jednoduše shrnuto - ráda ženy oblékám, radím jim, pomáhám, fotím, inspiruji a píšu pro ně.

 

Těší mě, že jste tady