Aktuálně:


Od 18.-26. ledna DOVOLENÁ

 
 


BLANKA WINTEROVÁ

 

Dobrý den všem ...

V krátkosti představím svůj příběh.
Netroufám se nazývat návrhářkou. Jen jsem začala pociťovat, že mi v obchodech chybí oděvy jednoduché a nadčasové. Takové, které dovolí vyniknout vám, vaší osobnosti a vašim doplňkům. Oděvy, které vás nepřehluší. Oděvy, které mají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, které nejsou vyrobené za mrzký peníz dětmi v Asii. Oděvy, které můžete snadno kombinat s ostatními kousky ve vašem šatníku.
A tak jsem začala navrhovat ...

Časem však přišla nová potřeba - pracovat se ženami ještě jinak, než je jen oblékat. Pomáhat jim pochopit, co jim přirozeně a nejvíce sluší. Doslova - jak to s jejich obrazem příroda vlastně zamýšlela? 
A tak, více než obchodnicí, jsem se stala někým jiným …

„Jediná možná cesta k nalezení svého vlastního stylu je pouze a jedině cesta sebepoznání. Teprve až objevíte, kdo opravdu jste, tak budete přesně vědět, koho že to oblékáte. A na cestě poznání, nákupů a osvobození se od nástrah průmyslu pro ženy, nejen módního, ženám pomáhám.“

K oděvům jsem tedy přidala profesi stylistky a blogerky. Mám totiž specifický dar - vidět a definovat ženskou krásu. Žena totiž k tomu, aby byla šťastná a spokojená, nutně potřebuje být krásná. A já ji ženám pomáhám objevovat.

A tak ženy oblékám, radím jím, fotím a píšu pro ně.

Těší mě, že jste tady.

 

 

 

 

Chcete mi něco sdělit, zeptat se?
Vaše jméno a příjmení:: *
Vaše e-mailová adresa:: *
Váš dotaz či vzkaz:: *
Opište text z obrázku: *
captcha