Individuální stylové sebepoznání
Základní konzultace pro jednu osobu - 3 hodiny

Začneme vaším barevným typem. Toto určování vyžaduje velkou pozornost a odmění se vám novým poznáním. Uvidíte, že i zdánlivě nepatrný rozdíl mezi dvěma odstíny, může být pro váš vzhled zásadní, a pochopíte, proč to tak je. Naučíte se totiž barvy vnímat!
Pracuji s rozdělením na dvě skupiny - na barvy teplé a studené. Další podskupiny jaro-léto-podzim-zima neřeším, protože nemám ráda přílišné kategorizování a raději vybírám přímo k originálu - tedy k vám. Ctím pravidlo, že osobnost je totiž všem pravidlům nadřazená!
A pak postupně přecházíme k přikládání různých oděvů, různých stylů, různých materiálů a vzorů, čím se, krok po kroku, začíná definovat váš styl.

Z této konzultace odcházíte s tím, že znáte svou barevnou teplotu, hloubku a máte definovaný svůj osobní styl. Zkrátka, že víte koho oblékáte. A to je velmi vzácná, možná nejvzácnější informace!
Ač se 3 hodiny zdají jako "moře času", na přesné detaily a praktické informace (třeba ohledně střihů a konkrétního postavení šatníku) obvykle mnoho času nezbývá.

Cena: Kč 3.000,-

 

 

Rozšířená konzultace pro jednu osobu - 4 hodiny

Platí vše jako u výše uvedené konzultace 3 hodinové, ale navíc se dozvíte i to, na co v základní konzultaci nezbyl čas. Dozvíte se praktické a detailní informace ohledně střihů, kombinací a konkrétního postavení šatníku.

Cena: Kč 4.000,-

 

 


Základní konzultace pro dvě spřátelené osoby - 4,5 hodiny

Jedná se o obdobu základní konzultace pro jednu osobu, jen budou přítomny osoby dvě. První teoretická část je společná a pak následují dvě individuální, ovšem trochu zkrácené konzultace, abychom se vešly do času 4,5 hodiny, což se může zdát jako mnoho, ale na definování stylu dvou osobností, to je "jen tak tak". 
Zkrácení individální konzultace je tedy jistá nevýhoda, ovšem je vyvážena výhodou - tou, že je velmi přínosné vidět jak "barvy a styl" fungují u druhé osoby. Je totiž velni užitečné být i pozorovatel konzultace.

Cena: Kč 5.000,-

 Druhá a další konzultace 

Řeknu to jednoduše - někdy prostě potřebujete (nebo chcete) přijít ještě jednou. Něco si doplnit, v něčem se ujistit, zkonzultovat vaše nakoupené zboží .... A nebo se chystáte na určitou událost a potřebujete probrat, poradit se o konkrétním modelu. Důvodů, proč se ke mně vrátit, může být mnoho. A jen vy sama víte, který je ten váš. 
Délku konzultace si určíte sama.

Cena: Kč 1.000,- / 1 hodina

 Zkrácená konzultace - pouze barevná typologie pro jednu osobu - 2 hodiny

Zjednodušená forma konzultace, kdy je veškerá pozornost a čas zaměřený pouze na vaši barevnost. Neřešíme "definování stylu" a vaši osobnost, ale pouze barvy, které vám sluší a oddělujeme je od těch, které vám ubližují.
Tuto formu konzultace jsem přidala do nabídky, protože si ji občas zákaznice žádají, ale upřímně říkám, že "když už sedíte u mne na židli pravdy", tak je škoda omezit se pouze na barvy. 

Cena: Kč 2000,-

  "Ale ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, můžete si být jistá, že investicí do stylového vzdělávání předejdete většině budoucích nevhodných nákupů oblečení a doplňků.
Troufnete si odhadnout, kolik že by to tak mohlo být peněz? Já říkám - stačí jeden zimní kabát nevhodného střihu nebo barvy ..."


 
C H C I   S E   P Ř I H L Á S I T

S O U H R N N Ý   C E N Í K

D A L Š Í   P R A K T I C K É   I N F O R M A C E

M Í S T O   K O N Á N Í