Individuální stylové sebepoznání
Konzultace pro jednu osobu - minimální délka 3 hodiny

Začneme teoreticky - barvami. Naučím vás orientovat se ve dvou kategoriích - v barevné teplotě (čtyři roční období, barvy teplé a studené) a v barevné hloubce. Uvidíte, že i zdánlivě nepatrný rozdíl mezi dvěma odstíny, může být pro váš vzhled zásadní, a pochopíte, proč to tak je. Naučíte se totiž barvy vnímat!
A pak přejdeme k praktické části. Postupně budeme přikládat různé šátky, oděvy a dopňky. Věci různých stylů, různých materiálů a vzorů, čím se, krok po kroku, začíná definovat váš styl.

Z této konzultace odcházíte s tím, že znáte svou barevnou teplotu, hloubku a máte definovaný svůj osobní styl. Zkrátka, že víte koho oblékáte. A to je velmi vzácná, možná nejvzácnější informace!
A ač se 3 hodiny mohou zdát jako "moře času", opak je pravdou. Ze svých zkušeností mohu jednoznačně potvrdit, že když už se žena pro konzultaci rozhodne, nachystá a přijede, tak je vždycky lepší užít si v této atmosféře nabité informacemi o sobě samé co nejdelší možný čas. Vždyť kolikrát za život si takovou akci dopřejete? Proto určitě doporučuji variantu Základní čtyřhodinovou.

Cena: Kč 3.000,-

 

 

Základní konzultace pro jednu osobu - 4 hodiny

Viz konzultace tříhodinová, ale upřímně říkám - když už sedíte na "židli pravdy o sobě samé", tak je lepší dopřát si o hodinu delší čtyřhodinovou variantu. 

Cena: Kč 4.000,-
Základní konzultace pro dvě spřátelené osoby - 4,5 až 5 hodin

Jedná se o obdobu základní konzultace pro jednu osobu, jen budou přítomny osoby dvě (obvykle matka s dcerou (s podmínkou věku minimálně 21 let), sestry, kamarádky ...) První teoretická část je společná a pak následují dvě individuální, ovšem trochu zkrácené konzultace, abychom se vešly do času 4,5 až 5 hodin, což se může zdát jako mnoho, ale na definování stylu dvou osobností, to je "jen tak tak". 
Zkrácení individální konzultace je tedy jistá nevýhoda, ovšem je vyvážena výhodou - tou, že je velmi přínosné vidět jak "barvy a styl" fungují u druhé osoby. Je totiž velni užitečné být i pozorovatel konzultace.

Cena: Kč 5.000,-

 Druhá a další konzultace 

Řeknu to jednoduše - někdy prostě potřebujete (nebo chcete) přijít ještě jednou. Něco si doplnit, v něčem se ujistit, zkonzultovat vaše nakoupené zboží .... A nebo se chystáte na určitou událost a potřebujete probrat, poradit se o konkrétním modelu. Důvodů, proč se ke mně vrátit, může být mnoho. A jen vy sama víte, který je ten váš. 
Délku konzultace si určíte sama.

Cena: Kč 1.000,- / 1 hodina

 "Ale ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, můžete si být jistá, že investicí do stylového vzdělávání předejdete většině budoucích nevhodných nákupů oblečení a doplňků.
Troufnete si odhadnout, kolik že by to tak mohlo být peněz? Já říkám - stačí jeden zimní kabát nevhodného střihu nebo barvy ..."


 
C H C I   S E   P Ř I H L Á S I T

S O U H R N N Ý   C E N Í K

D A L Š Í   P R A K T I C K É   I N F O R M A C E

M Í S T O   K O N Á N Í