Naše úplety

Většina našich modelů (až na vyjímky pletených čepic apod.) je vyrobena z materiálu viskóza ve složení 95% viskóza s příměsí 5% lycry, která dodává látce významnou pružnost. Je vyrobena v Itálii. Její gramáž je 220 g na m2, což znamená, že je kvalitní, "hustá", tedy není "řídká", "netrčí" a dobře splývá. Aktuálně šijeme z těchto barevných variant. (Můžete z nich vybírat, zvolili jste si možnost výroby "Na míru".)

Barva bílá


Základní bílá barva - jasné bělosti. Nejtypičtější studená barva
.

Barva béžová - ecru


Barva ecru je velmi jemná varianta béžové barvy. Spíše bych ji možná nazvala přírodní bílou. Je to teplotně neutrální barva a bude slušet těm ženám, které se v jasně bílé cítí příliš ostře až sterilně.

Barva šedivá - grafit

Tato šedivá, grafitová barva je čistou podobou šedivé barvy. Nepůsobí nudně, jak se často u šedé předpokládá, ale spíše elegantně a distingovaně. Je to skvělá varianta v sousedství černých kalhot nebo sukně.

Barva holubí modro-šedá

Zvláštní barevný odstín - ani šedý, ani modrý - zkrátka modro-šedý. Připomíná barva holubích křídel nebo také chladného kovu oceli. Přestože je to barva poměrně nenápadná, na druhou stranu upoutá právě svou zvláštností a nejednoznačností.

Barva temně modrá

Tato temně modrá barva je skvělou variantou pro ty, kteří preferují tmavé barvy, ale nechtějí nosit stále jen černou. Je to barva temné a hluboké noční oblohy, je to barva klidu a stability.

Barva černá

A protože není černá jako černá, dovoluji si tuto naši černou více přiblížit. Je to černá v plné své sytosti a dramatičnosti. Není to žádná tmavá šedá, žádná vyšisovaná černá. Je to černá taková, jaká má být.

Barva zelenáTato zelená barva je synonymem jarní svěžesti. Je to barva jasná, ale přitom ne křiklavá. Je to barva, která rozsvítí. Je to barva kiwi, ale také zeleného jablíčka.

Barva červenáPřestože je tato červená barva nepřehlédnutelná a nikdo nezapochybuje o temperamentu její nositelky, zůstává i přesto barvou ušlechtilou a v žádném případě ne do očí bijící. Je to barva lesních malin, je to základní červená s modrým podtónem.

Barva starorůžováNaše oblíbená starorůžová je barva jemnosti a něžné ženskosti. Je to barva studená, letní, klidná a nekomplikovaná. Je to barva pudrová s nádechem šedivého podtónu.

Barva ostře růžová


Ostře růžová nebo také pinková nebo také fuchsiová. Lépe řečeno sytě fuchsiová. Je to barva sportovní dramatičnosti, je to nejvyšší vrchol barevné ostrosti. (Je to barva, která je aktuálně pouze na jednom modelu, protože ji doprodáváme. Máme posledních pár metrů.)

Barva růžovo-fialová

Barva růžovo-fialová je královskou variantou růžového spektra. Je to barva, v níž se snoubí růžová ženskost, modrý chladný temperament, ale i fialová mystičnost. Je to barva ve svém největším rozkvětu a síle.