Úvod »PARFÉMY EL NABIL» Lune de Miel


        

Lune de Miel

 

Číslo produktu: 1000/7
Značka: El Nabil
Dostupnost:: ihned
Stav:: nové zboží
Obsah:: 5 ml
Cena::
219 Kč

Podrobný popis:

 

Velice výstižný název "Lune de Miel" znamená v překladu - líbánky.
Voní teple, především díky základu, jako orientální med dekorovaný růžovými lístky a šafránem.

Jeho sladkost ovšem velmi kultivovaně vyvažuje svěží kyselost jablek a ovocná plnost švestek.
"Lune de Miel" opravdu přináší půvabnou a přitom lehkou, smyslně láskyplnou vůni.

 

Typ vůně: ovocná, orientální

Složení: 
Hlava: šafrán, růže
Srdce: švestka, jablko
Základ: pačuli, santalové dřevo, vanilka

 

 

 

℘℘℘


 

Prakticky o Arabských vůních s francouzským šarmem:

Společnost El Nabil se řadí mezi přední výrobce vysoce kvalitních koncentrovaných parfémových olejů. Jedinečnost a popularita parfémových olejů El Nabil vychází z kombinace toho nejlepšího francouzské a arabské parfumerie, a jejich jedinečnost a kvalita často předčí i “niché parfémy“.

Firma používá výhradně extrakty těch nejvzácnějších vonných esencí z celého světa. Růži z Taifu, afrodiziakální vanilku a jasmín, vzácné santálové dřevo, ambru z Jemenu, kadidlo z Ománu, nejdražší vonnou esenci světa oud, bílé pížmo a další získává výhradně z nejkvalitnějších zdrojů z celého světa. Přírodní vonné esence a jejich kvalita je totiž v umění vůní tím nejzásadnějším.

Nositelem vonných esencí je jojobový olej. Jeho zásadní výhodou je skvělá reakce v kombinaci s pokožkou, lépe a dlouho uvolňuje vůni a nedráždí. Tradice užívání parfémový olejů pochází ze zemí Arabského poloostrova (Bahrain, Emiráty, Saudská Arábie, Omán...)

Použití: Malé množství koncentrovaného oleje aplikujte roll-on kuličkou na pulzní body. Koncentrovaný olej má vysoké procento esencí (až 30%), tudíž flakonek o objemu 5 ml vydrží řadu měsíců.

Další výhodou olejového parfému je to, že "dobře drží u těla". Tedy, že vůně není tolik rozpínavá do prostoru (jako to bývá u parfémů na bázi alkoholu) a neobtěžuje vaše okolí. Také je více stabilní, dalo by se říci - jednodušší. To znamená, že TO, co cítíte na začátku, se postupem času až tak příliš nemění.

A v neposlední řadě je tu výhoda malé velikosti flakonu. (Kromě skvělého poměru velikost - cena - výkon.) Co  je malé, to je nejen hezké, ale i praktické. Parfémek můžete mít v kabelce a vždy a všude s sebou. Nepřekáží, nevylije se, ale také se jen tak nerozbije. Ač je obal skleněný, je silnostěnný a nárazuvzdorný.