Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Konzultace pro jednu osobu - délka 4 hodiny

Začneme teoreticky - barvami. Naučím vás orientovat se ve dvou kategoriích - v barevné teplotě (čtyři roční období, barvy teplé a studené) a v barevné hloubce. Uvidíte, že i zdánlivě nepatrný rozdíl mezi dvěma odstíny, může být pro váš vzhled zásadní, a pochopíte, proč to tak je. Naučíte se totiž barvy vnímat!
A pak přejdeme k praktické části. Postupně budeme přikládat různé šátky, oděvy a dopňky. Věci různých stylů, různých materiálů a vzorů, čímž se, krok po kroku, začíná definovat váš styl.

Z této konzultace budete odcházet s tím, že "poznáte svůj osobní styl", že "budete vědět, koho oblékáte". Poznáte své osobní barvy. Poznáte s
třihy, které vylepší vaši postavu. Ale především budete lépe rozumět sama sobě. A to je velmi vzácná, možná nejvzácnější informace!

Cena: Kč 5.000,-Konzultace pro dvě spřátelené osoby - délka 5 hodin

Jedná se o obdobu základní konzultace pro jednu osobu, jen budou přítomny osoby dvě. Nejčastěji to bývají matka s dcerou (s podmínkou věku dcery minimálně 21 let), sestry, kamarádky ... (Vždy se ale musí jednat o ženy.)
První teoretická část je společná a pak následují dvě individuální konzultace.


Tato forma "společné" konzultace má své výhody i nevýhody. Čas pro osobní sezení je oproti individuální konzultaci zkrácený, což je jistá nevýhoda, která je ovšem bohatě vyvážena výhodou - tou, že je velmi přínosné vidět jak "barvy a styl" fungují u jiné osoby, než jen u sebe. Je totiž velmi užitečné být i pozorovatel konzultace. "Jak to tak v životě bývá, u druhého často vidíme víc, než u sebe."

Cena: Kč 7.000,-


Druhá a další konzultace 

Řeknu to jednoduše - někdy prostě potřebujete (nebo chcete) přijít ještě jednou. Něco si doplnit, v něčem se ujistit, zkonzultovat vaše nakoupené zboží .... A nebo se chystáte na určitou událost a potřebujete probrat, poradit se o konkrétním modelu. Důvodů, proč se ke mně vrátit, může být mnoho. A jen vy sama víte, který je ten váš. 
Délku konzultace si určíte sama.

Cena: Kč 1.400,- / 1 hodina

 Povšimněte si také této možnosti:
on-line ANALÝZA POSTAVY
- více zde

 

C H C I   S E   P Ř I H L Á S I T

D A L Š Í   P R A K T I C K É   I N F O R M A C E

M Í S T O   K O N Á N Í

 "Ale ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, můžete si být jistá, že investicí do stylového vzdělávání předejdete většině budoucích nevhodných nákupů oblečení a doplňků.
Troufnete si odhadnout, kolik že by to tak mohlo být peněz? Já říkám - stačí jeden zimní kabát nevhodného střihu nebo barvy ..."


 

Upozornění:

  • Minimální hranice věku konzultace stylového sebepoznání je 21 let
  • Konzultace se konají v pracovní dny.
  • Na konzultace nevystavuji dárkové poukazy. Potřeba konzultace stylového sebepoznání musí vycházet z vlastního rozhodnutí a vlastní iniciativy - nelze ji darovat !!!
  • Jediná možná forma konzultace je osobní setkání (nikoliv skype atd.).
  • Do týdne po závazném přihlášení je třeba uhradit zálohu 500,- Kč.
  • Zrušení termínu: 3 dny předem a méně - záloha se nevrací, ale přesouvá na náhradní termín (lze využít pouze 1 x).
  • Zrušení termínu: 24 hodin předem a méně - záloha je využita jako nevratný stornopoplatek.