Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víkend (nebo prodloužený víkend) s jógou v Mariánských Lázních  


Dopřejte si víkend pro sebe a pojeďte si zacvičit jemnou ženskou jógu pod mým vedením do hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních. 

Hotel má jedinečnou polohu. Nachází se asi 1,5 km nad městem - tedy uprostřed přírody a zároveň nedaleko půvabného lázeňského města.

V jeho bezprostřední blízkosti se nachází kabinková lanovka vedoucí do města a také známý Park miniatur významých českých staveb "Boheminium", který určitě doporučuji navštívit.

V ceně je zahrnuto cvičení, polopenze (snídaně formou švédského stolu a večeře) a dále volný vstup do hotelového bazénu. 

Společně se setkáme na hodinových lekcích jógy ve velkém proskleném sále s výhledem do parku a to vždy ráno a večer. Doba mezi tím je vyhrazena pro vaše osobní volno. Cvičení je vedeno v mírném, spíše až terapeutickém tempu a je cílené na ženské zdraví. Vysvětluji základní návyky správného držení těla, pohybu a návyků, které ovlivňují naše zdraví a estetiku těla a obličeje, prozrazuji i speciální techniky a informace ohledně procesů „stárnutí“ těla, které se "jen tak" někde nedozvíte.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie a také pro úplné začátečníky bez předchozí zkušenosti s jógou.

Hotel nabízí ubytovéní v komfortních dvoulůžkových pokojích s koupelnou a WC.
Pokud se přihlásíte sama a nevyjde k vám nikdo do páru, kdo má zájem o spolubydlící, pak je nutné počítat s výše zmíněným příplatkem (obvykle 350,-noc).

Pobyt je také vhodný i pro partnerské či manželské páry, Žena si dvakrát denně zacvičí a většinu času mezi tím stráví společně s partnerem.

V ceně není zahrnuto: individuální lázeňské procedury, hlídané parkoviště  a místní lázeňský poplatek. Procedury lze dokoupit až na místě a jsou prováděny přímo v suterénu hotelu. Není třeba nikam docházet. Doprava tam i zpět vlastní.

 

Cena:

čtvrtek až neděle - 4190,- Kč
pátek až neděle - 2890,- Kč

 

Chci se přihlásit
 


 

 


Další plánovaný termín: 26. - 29. října 2022 

si můžete nezávazně předrezervovat přes kontaktní formulář zde

a nebo rovnou v přihlašovacím formuláři, přihlašujte-li se na květnový termín.


Finanční a storno podmínky:


Záloha: Kč 1000,-  bezprostředně po potvrzení přihlášky
Doplatek cca 1 měsíc před začátkem pobytu

Zrušení pobytu méně než 35 dnů před začátkem pobytu - storno poplatek ve výši zálohy.
Méně než 14 dnů - storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu
Méně než 7 dnů - storno poplatek ve výši 100% ceny pobytu