Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
NOVÝ ČLÁNEK NA WINTERINPARIS.BLOG

"Jak se prozradí, že dáma není dámou?"

 

 

 

Dovolte mi, ukázat vám dvě fotografie z archivu jedné klientky.
Na první z nich je šatník nacpaný věcmi.
Věcmi r
ůznými, chaoticky nakoupenými a tudíž vzájemně k sobě neladícími. A na druhé fotografii je skříň po absolvování stylové konzultace.
Zůstalo v ní jen pár věcí.
A všechno to vlevo byly zbytečné nákupy. Odhadem sečteno a podtrženo - za více než 15 tisíc.
A to tu ještě nejsou zbytečné boty, doplňky a kabelky.


 

A jak to tedy u mně na konzultacích probíhá?

Žena ke mě přijde nenalíčená. Chci, aby na ní nezůstalo nic, co by nebylo její od přírody. Žádná líčidla, žádné šperky, žádný účes. Zjednodušeně  – nesmí zůstat nic, co jsme si na sebe „naimportovaly“ samy.
A nakonec schováme i to poslední – vlasy – pod pokrývku neutrální béžové barvy. Musí zůstat jen "nahý" obličej. Jen ten totiž může ukázat, kým opravdu jsme, nikoliv do čeho jsme se dosud stylizovaly, jakou roli jsme hrály.

Prostřednictvím vašeho naprosto odhaleného obličeje najednou ukážete svoji podstatu. Pouze v této zcela obnažené podobě dovolíte nahlédnout do svého nitra. Je to jako když oloupete slupky a masky a uvidíte, co - kdo - se nachází vevnitř.

Po úvodní teorii začínáme praktickou část určením vašeho barevného typu. Toto určování vyžaduje velkou pozornost a odmění se vám novým poznáním. Uvidíte, že i zdánlivě nepatrný rozdíl mezi dvěma odstíny, může být pro váš vzhled zásadní, a pochopíte, proč to tak je. Naučíte se totiž barvy vnímat!
Pracuji s rozdělením na dvě skupiny - na barvy teplé a studené. Obecně používané podskupiny jaro-léto-podzim-zima neřeším, protože nemám ráda přílišné kategorizování. Naopak mám ráda pravidlo, že "Osobnost je totiž všem pravidlům nadřazená!"

A pak postupně přecházíme k přikládání různých oděvů, různých stylů, různých materiálů a vzorů. A během toho jako bychom postupně správně umísťovaly jednotlivé dílky skládačky - krok po kroku se nám začíná definovat váš styl.

 

 

 Vím, co vás teď napadá.
Bojíte se, že vás budu oblékat do něčeho, co se vám nelíbí?


Chápu vás. Rozumím vašemu strachu. Sama bych se také bála se "jen tak někomu" svěřit. Na to nelze říct nic jiného než, že sami musíte intuitivně cítit, že zrovna já budu pro vás právě ta správná pomoc.


Také občas slyším: "Proč zde nemáte fotky - před a po - jako jiné stylové poradkyně?"

Ano, nemám. A to proto, že nedělám žádné efektní proměny. Žádné - rychle vás předělat - žádné nalíčit, učesat a obléci do něčeho módního. Taková proměna je dobrá právě jen na to vyfocení. Nic, co má být smysluplné a opravdové, nemůže být rychle hotové a efektní. A vlastně to, co se děje u mne není vůbec žádná proměna, naopak - je to návrat k sobě samé. Je to jako rozvzpomenutí se, kdo vlastně jsem. Nezní u toho potlesk a nemíří na vás fotoaparát. Naopak je to interní, osobní prožitek, je to hluboké poznání. A to nelze vyfotit a umístit na web - jako svou referenci, abych nalákala další zájemkyně.

 


Povšimněte si tohoto obrázku:

 

Zadívejte se na "malou žlutou" podmnožinu. Tato podmnožina, neboli průnik, je přesně to, co byste měla nosit. Je to jen malý výsek toho, co vidíte všude kolem v obchodech na stojanech. Je to jen pár kousků oblečení. Je to střetnutí vašich správných barev, vašeho střihu, vašeho stylu. Nikdo nepotřebuje mít šatnu jak obchoďák.

 

Jak by se vám ulevilo?

Jak by se vám ulevilo, jak by se váš život zjednodušil, když byste měla v šatníku deset, patnáct, dvacet ... jen těch nejkvalitnějších, úžasných kousků, které k sobě ladí, které budete stále nosit, a které budou dokonale vystihovat vaši osobnost?
A ještě shrnu - poznáním svého stylu získáte mnoho výhod:

 • Budete vědět, co vám sluší.
 • Budete vědět, co vám nesluší.
 • A tyto dvě skupiny od sebe - doma v šatníku i v obchodech - snadno a rychle rozlišíte.
 • Už si nebudete kupovat věci, které jen leží ve skříni.
 • Budete kupovat mnohem méně věcí.
 • Budete mít více peněz.
 • Budete mít menší šatník, ale paradoxně nebudete mít problém, že nemáte co na sebe
 • Budete si moci tím pádem kupovat drahé a kvalitnější oblečení.
 • Projdete osobní terapií skrze oblečení.
 • V nakupování oblečení, které vás dosud frustrovalo, budeme mít rázem jasno.
 • A dokonce se z nakupování může stát i příjemná a radostná aktivita.
 • Smysluplná aktivita!

 


A zbývá ještě poslední. Jak se na konzultaci připravit?

Na konzultaci přijďte nenalíčená, jednoduše a spíše světle oblečená (nejlépe tílko, tričko). Také pozor na brýle! Použijte raději kontaktní čočky. Vzít můžete pár kousků (max. do 10 kusů) svého oblečení, jakého - nechám na vás a ještě vaši fotografii ideálně ve věku cca 18 až 25 let, na které bude dobře vidět obličej (není nutné). 

A těsně před termínem si, prosím, přečtěte článek z mého blogu o Barevné typologii, abychom čas věnovaný jejím teoretickým základům, mohly raději věnovat přímo vám. 
Budete-li mít čas, odkazuji ještě na druhý zajímavý článek O barevné hloubce, o níž bude na konzultaci také řeč.

 
C H C I   S E   P Ř I H L Á S I T

M Í S T O   K O N Á N Í

S T Y L O V É   S E B E P O Z N Á N Í

 

 

 

Tabulka velikostí

Přestože je každé zboží velmi pečlivě poměřeno, můžete se podívat sem:

 

Kontakt

Chcete-li mi něco sdělit?

Obchodní podmínky

a další důležité informace před nákupem:
doprava, poštovné ...

Design webu a fotografie © Blanka Winterová